• لوله بازکنی واوان

  0910-860-4090

 • لوله بازکنی واوان

  0910-860-4090

 

09108604090

لوله بازکنی در اسلامشهر

09108604090

لوله بازکنی اسلامشهر

لوله بازکنی در اسلامشهر

لوله بازکنی واوان

یکی از وب سایت های که مورد اطمینان آنها می باشند را انتخاب کرده و با آن تماس می گیرند . لوله بازکنی واوان به شما این اطمینان را می دهد که در مقابل کار های انجام شده در مورد چاه بازکنی واوان یا چاه بازکن واوان کار خود را تضمین کرده وبا ضمانت می کند . لوله بازکنی شرکت دلاور با بهترین افراد کاربلد و با تجربه بالا در زمینه ای چاه بازکن یا همان چاه بازکنی  واوان که شما مشتریان عزیز به دنبال آن هستید ،خدماتی ارزان و با ضمانت و بدون هیچ خرابی و کثیف کاری ارائه می دهد.

ارزانترین لوله بازکنی در واوان و به صورت شبانه روزی اماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.

در ضمن لوله بازکنی در واوان از جمله خدمات فنی مورد نیاز همشهریان میباشد.

معمولا گرفتگی لوله فاضلاب در هر لحظه از شبانه روز امکان دارد اتفاق بیفتد در چنین مواقع شرکت لوله بازکنی واوان ویا همان چاه بازکنی واوان به داد شهروندان می رسد.

 

لوله بازکنی واوان

0910-860-4090

تخلیه چاه واوان

0910-860-4070

تشخیص ترکیدگی واوان

0910-860-4090

 

لوله بازکنی اسلامشهر

لوله بازکنی اسلامشهر

تخلیه چاه واوان

علت اصلی گرفتگی های چاه فاضلاب و تخلیه چاه واوان به خاطر جامداتی است که از راه لوله های فاضلاب وارد می شوند. گاهی اوقات وجود انواع مختلفی از مواد نظیر مو، مواد پلاستیکی، چربی های فراوان و غیره، باعث ایجاد لایه ای مقاوم می شود که این بستر ضد آب سرتاسر پیکر دیواره چاه فاضلاب را می پوشاند و نتیجه ی آن جلوگیری از نفوذ آب در چاه می باشد. با تخلیه چاه واوان تماس بگیرید.و یا برای دیدن مطالب بیشتر به سایت سفیر مراجع کنید.

همین موضوع باعث زود سر ریز شدن چاه شده از اعلایم پرشدن چاه فاضلاب می توان به بوی بد فاضلاب در ساختمان , بالا زدن آب توالت و گرفتگی سیفون توالت , باز نشدن توالت , وجود حشرات موزی مثل سوسک در ساختمان و …. نام برد. که در این صورت میتوان با تخلیه چاه در واوان تما س گرفت. در زمین های غیر ماسه ای ، عدم کشش و مکش آب در خاک بوجود می آید که به علت کم قطر بودن چاه و نداشتن انباری،و یا ریزش چاه باعث پر شدن چاه میشود. در زمین های شنی ، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمین های خاکی است .

خالی کردن چاه پر شده یک از دقدقه ها اصلی همشهریان مباشد که شرکت تخلیه چاه در واوان با کمترین خرابی چاه شما را با دستگاه های مکانیزه و یا با پمپ مکنده چاه پر شده شما را خالی میکند.

 

تشخیص ترکیدگی اسلمشهر

تشخیص ترکیدگی اسلامشهر

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در واوان یا تشخیص نم ورطوبت در واوان روی دیوار یا سقف را بدون کنده کاری و یا خراب کاری با دستگاه تشخیص ترکیدگی واوان جای آن را مشخص کرده وبعد اقدام به کندن محل دقیق آن می نماید و بعد از مشخص شدن مشکل نم یا چکه اقدام به تعمیر آن می کند .

یکی دیگر از عوامل ترکیدگی لوله در واوان این است که اجرای سیستم لوله کشی قبل از سرامیک کاری یا کارهای دیگر می باشد وبا این که لوله ها اغلب در کف خوابانده می شوند و کارگران یا استاکاران از قبیل سرامیک کار و جوشکار و یا کچ کاری و یا غیره با فرقون و یا اینکه یک وسیله ای روی لوله افتاده آن را زخمی می کند و بعد از مدتی با فشار آب که با ژنراتور های برقی ( همان پمپ آب ) که پشت سیستم آب برای تقویت فشار آب می باشد باعث ترکیدگی لوله جداشدن اتصالات می شود که شرکت تشخیص ترکیدگی در واوان یا تشخیص نم و رطوبت با دستگاه نشت یاب در واوان آن را مشخص نموده و با کمترین خرابی آن را تعمیر می کند .

خلاصه چندین موارد دیگر برای علت نشتی و یا ترکیدگی لوله در واوان هست که با تماس گرفتن با شرکت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در واوان ، تشخیص ترکیدگی واوان ، یا تشخیص نم و رطوبت با دستگاه نم یاب علت نشتی یا ترکیدگی و یا نم ورطوبت خانه شما را مشخص می کنیم .

تماس با شرکت دلاور

شماره تماس

09190812060

شماره تماس

0910-860-4090

خدمات لوله بازکنی واوان

09108604090

لوله بازکنی در اسلامشهر

گرفتگی لوله های فاضلاب

علت گرفتگی لوله های فاضلاب یا همان  راه آب خروجی سینک ظرفشویی می توان به  مهمترین آن  اشاره کرد .جداره داخلی لوله و اتصالات به کاربرده از قبیل زانو ها یا سه راهی  ها که لوله ها را با آنها به بیرون یا به چاه جزئی ساختمان هدایت می کند می باشد .که لوله بازکن واوان این مورد را چربی زدایی و رفع میکند.

09108604090

لوله بازکنی اسلامشهر

افتادن شئ یا یک وسیله

افتادن شئ یا یک وسیله به هر طریقی داخل لوله آشپزخانه موجب گرفتگی لوله می شود که در این صورت هم لوله بازکنی واوان یا همان چاه بازکنی در واوان با افراد مجرب و کاردان خود برای رفع گرفتگی آن اقدام می کند و هرگونه مشکلی باشد لوله بازکنی در واوان با ضمانت کار شما را انجام میدهد .

09108604090

لوله بازکنی اسلامشهر

گرفتن رسوب و املاح مدنی

گرفتن رسوب یا همان املاح معدنی که در آب می باشد.در اتصلات به کار برده موجب گرفتگی لوله های فاضلاب میشود که چاه بازکن واوان انها را با فنرهای فولادی رسوب تراشی و جرم گیری میکند و مشکل شما عزیزان را بر طرف می شود.لوله بازکنی واوان بهترین خدمات را به شما اراِئه میدهد .

09108604090

لوله بازکنی اسلامشهر
گرفتن راه آب لباس شویی

گرفتن راه آب لباس شویی می تواند پرز لباس ها یا اشیاء از قبیل دکمه ، سنجاق ،سکه و یا غیره در جیب لباس ها که داخل لباسشویی برای شستن انداخته اید می با شد و برای رفع آن لوله بازکن در واوان یا همان چاه بازکن واوان می تواند با ابزار های مخصوص برای رفع گرفتن آن اقدام کند .

09108604090

لوله بازکنی اسلامشهر
علت گرفتگی لوله حمام

علت گرفتگی لوله حمام آن است که شما عزیزان به هر طریقی که بخواهید جلوی رفتن موی سر  و کف صابون  اقدام نمایید باز به مرور زمان در داخل سیفون یا همان لوله ی حمام می رود. چاه بازکن واوان برای رفع گرفتگی آن با فنر های فولادین بلند و کوتاه اقدام کرده و مشکل شما را بر طرف می کند.

09108604090

لوله بازکنی اسلامشهر
علت گرفتگی لوله توالت

علت گرفتگی لوله یا سیفون توالت اغلب رسوب یا همان املاح معدنی که در آب وجود دارد می باشد برای رفع آن باید رسوب تراشی یا جرم گیری لوله صورت گیرد که لوله بازکن واوان یا همان چاه بازکن واوان با افرادی مجرب و کار بلد آن را انجام میدهد . که این کار موجب می شود که شما دیگر برای کنده کاری کف توالت اقدام نکنید .

خدمات شرکت لوله بازکنی واوان

 • تعویض کردن  کاسه توالت ایرانی به فرنگی و یا فرنگی به ایرانی
 • بیرون آوردن  وسایل های افتاده شده در لوله فاضلاب مانند گوشی و …
 • رفع بوی نامطبوع چاه فاضلاب ،دستشویی و حمام و رفع هر گونه نم زدگی
 • حفر انواع چاه های فاضلاب در واوان از جمله حفر چاه جذبی ،حفر چاه ارت
 • لوله بازکنی و رفع هرگونه گرفتگی لوله با انواع دستگاه های لوله بازکنی و فنر فولادی
 • تخلیه چاه و لایروبی چاه ساختمان های مسکونی ،استخر ها ،ساختمان های تجاری
 • بازکردن انواع لوله ها از جمله لوله های پلیکا، لوله های چدنی، لوله های سیمانی
 • بررسی و مشاوره رایگان بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات
 • لوله کشی آب و فاضلاب
 • تخلیه چاه با پمپ مکنده و لجن کش با تانکر بزرگ
 • تشخیص ترکیدگی لوله های اب و فاضلاب
 • تشخیص نم و رطوبت روی دیوارها و سقف
 • تعویض کف توالت و حمام و عایق بندی انها
 • لوله بازکنی واوان ارزانترین شعبه در منطقه میباشد
 • کلیه خدمات این شرکت با ضمانت پذیرفته و انجام میشود

گرفتگی لوله ها در قسمت های مختلف سیستم لوله کشی فاضلاب موب بسته شدن لوله شدهوباعث می شود که اب به راحتی از آن عبور نکند چندین دلیل می توان نام برد که باعث گرفتگی لوله ها میشود

1) افتادن شی خارجی

2)گیر کردن مو سر در قسمت هاییکه اتصالات بکاربرده شده

3)چسبیدن چربی در جداره داخلی لوله ها و تصالات

لوله بازکنی واوان با دستگاه ژنراتور برقی و با فنرهای فولادیکوتاه و بلند می توان آنها را رفع کرد لوله بازکنی در واوان یکی از کار های مهم آن باز کردن لوله ها و جرم گیری و رسوب تراشی لوله ها می باشد .

همین موضوع باعث زود سر ریز شدن چاه شده از اعلایم پرشدن چاه فاضلاب می توان به بوی بد فاضلاب در ساختمان , بالا زدن آب توالت و گرفتگی سیفون توالت , باز نشدن توالت , وجود حشرات موزی مثل سوسک در ساختمان و …. نام برد. که در این صورت میتوان با تخلیه چاه در واوان تماس گرفت. در زمین های غیر ماسه ای ، عدم کشش و مکش آب در خاک بوجود می آید که به علت کم قطر بودن چاه و نداشتن انباری،و یا ریزش چاه باعث پر شدن چاه میشود. در زمین های شنی ، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمین های خاکی است . در صورتی که چاه پر میشود با تخلیه چاه واوان یا تخلیه چاه در واوان تماس حاصل فرماید.

تخلیه چاه در واوان با تانکر بزرگ و با پمپ مکنده و یا ساکشن اماده ارئه خدمات به شما می باشد.

تخلیه چاه واوان با بهترین نیروی انسانی،نیروی مجرب و با دستگاه های مکانیزه اماد خدمات رسانی در واوان میباشد.

ارزانترین تخلیه چاه در واوان و به صورت شبانه روزی اماده ارئه خدمات به شما همشهریان عزیز میباشد.

با تماس گرفتن میتوانید با شرکت تخیله چاه واوان مشکل پر شدن چاه خود را حل کنید.

خالی کردن چاه پر شده یک از دقدقه ها اصلی همشهریان مباشد که شرکت تخلیه چاه در واوان با کمترین خرابی چاه شما را با دستگاه های مکانیزه و یا با پمپ مکنده چاه پر شده شما را خالی میکند.

تخلیه چاه واوان در کمترین زمان بعد از تماس شما.

باز کردن درب چاه برای تخلیه چاه و بستن درب چاه بعد از اتمام کار به عهده شرکت تخلیه چاه واوان میباشد.

ویژگی لوله بازکنی دلاور

پاکسازی محل کار انجام شده توسط پرسنل شرکت دلاور و جلب رضایت مشتریان گرامی از کار انجام شده و جلوگیری از کثیف کاری در انجام کار

یکی از مهمترین ملاک انتخاب یک شرکت خوب برای لوله بازکنی واوان و تخلیه چاه واوان رسیدن در کوتاهترین زمان و انجام به موقع کار می باشد

شرکت چاه باز کن واوان در تمام ایام هفته و به صورت شبانه روزی 24 ساعته پاسخ گوی تماس شما عزیزان می باشد.

روز های جعمه و در ایام تعطیلات شرکت چاه بازکنی واوان در حال فعالیت میباشد و با بهترین خدمات و با ضمانت کار را انجام می دهد .

یکی از مهمترین ملاک انتخاب یک شرکت خوب برای لوله بازکنی واوان تضمین بهترین قیمت و نرخ اتحادیه در سراسر واوان و حومه با ضمانت باشد .

چگونه کولرهای ابی رو تعمیر کنیم؟

کولر آبی

یکی از تجهیزات که برای خنک سازی محیط ، در خانواده های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد ، کولر ابی نیز مانند دیگر ابزار پس از مدتی کار کردن  ، دچار اشکالاتی می شوند و یا برخی از قطعات آنها نیز به تعمیر پیدا می کند. بنابراین انجام تعمیرات در این ابزار ضروری است .

یکی از نکات مهمی که باید بدانید قبل از تعمیر کولر ابی این است که برق سیستم را قطع کنید .

و یکی از نکاتی که لازم در هنگام خرید و تعویض کولرآبی در گرفتن ظرفیت کولر است .

مراحل سرویس کردن کولر آبی

 1.   تمیز کردن کف کولر آبی
 2. روغن کاری قطعات متحرک
 3. تعویض پوشال
 4. بستن درب های کولر آبی
 5. تست پمپ آب
 6. تست شناور
 7. عایق کردن کولر
 8. سرویس دینام
 9. تعویض کف پوسیده یا تعمیر ان

Call Now Button